Menu
Koszyk

Płatność

KLIENT INDYWIDUALNY
Płać wygodnie za zamówienia dzięki dostępnej usłudze szybkich przelewów. Finalizując zamówienie, wybierz opcję TPAY. Zostaniesz przekierowany do bramki płatniczej oferującej płatność za pośrednictwem kodu BLIK, karty płatniczej, popularnych, polskich banków lub portfeli elektronicznych.

Operatorem płatności w sklepie
www.e-opaski.pl jest TPay, Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, plac Andersa 3, 17 piętro, 61-894 Poznań.

Jeżeli Twój bank nie znajduje się na liście dostępnych banków TPAY, wybierz opcję DRUCZEK ONLINE, znajdującą się na dole, pod logotypami wszystkich banków. Pamiętaj, że płacąc druczkiem online, księgowanie trwa najczęściej 2 dni robocze. W przypadku płatności druczkiem w oddziale pocztowym czas może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Taka forma płatności uniemożliwia szybką realizację Twojego zamówienia i wysyłkę opasek nawet w dniu ich zakupu.


KLIENT FIRMOWY

Jeżeli prowadzisz firmę i w celu dokonania płatności potrzebujesz faktury, finalizując zamówienie wybierz metodę płatności FAKTURA PROFORMA. W ciągu 60 minut od złożenia zamówienia, na adres e-mail podany podczas rejestracji otrzymasz fakturę proforma będącą dla Ciebie podstawą do opłacenia zamówienia. Pamiętaj jednak, że realizację Twojego zamówienia rozpoczniemy w momencie zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. Jeżeli posiadasz konto w tym samym banku co my, Twoja płatność dotrze do nas od razu i niezwłocznie przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. Jeżeli zależy Ci na czasie, możesz skorzystać w swoim banku z płatności przyspieszonej, tzw. płatności ekspresowej. Dzięki temu będziemy mogli przystąpić do realizacji Twojego zamówienia również w dniu jego złożenia.

Dla stałych klientów współpracujących z nami regularnie oferujemy faktury z odroczonym, 7-dniowym terminem płatności.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie