Menu
Koszyk

Opaski TYVEK SREBRNY 25mm (100 sztuk)

Opaski TYVEK SREBRNY 25mm (100 sztuk)
Opaski TYVEK SREBRNY 25mm (100 sztuk)
Chwilowo brak
Opaski TYVEK SREBRNY 25mm (100 sztuk)
Opaski TYVEK SREBRNY 25mm (100 sztuk)
Opaski TYVEK SREBRNY 25mm (100 sztuk)
14,63 PLN
10 lub więcej 13,00 PLN
100 lub więcej 12,19 PLN

Dostępne opcje

Opis

Funkcjonalne opaski na rękę z syntetycznego papieru TYVEK z nadrukiem to produkty, po które powinien sięgnąć organizator każdego wydarzenia, wymagającego identyfikacji jego uczestników. Są one wykonane z w pełni odpornego na wodę oraz działanie promieni słonecznych materiału. Dzięki temu mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych, ale i na świeżym powietrzu. 

Funkcjonalne opaski papierowe TYVEK z nadrukiem 

Oferowane przez nas opaski papierowe na rękę z nadrukiem zostały wyprodukowane w Europie, z wykorzystaniem syntetycznego materiału TYVEK. Są to wysokiej jakości artykuły, które doskonale spełniają swoje zadanie. Umieszczenie ich na nadgarstku jest niezwykle łatwe i zajmuje zaledwie chwilę. Paski posiadają mocne i trwałe zapięcie perforacyjne, zaopatrzone w solidny klej. Wszystko to sprawia, że opaska jest funkcjonalna, wygodna dla użytkownika, a co więcej - niemożliwa do przekazania drugiej osobie bez jej trwałego rozerwania lub uszkodzenia. 

Dodatkowo każda papierowa opaska TYVEK posiada nadrukowany numer seryjny, co czyni ją unikalną samą w sobie i łatwą do zidentyfikowania. Ponadto, istnieje możliwość pisania na czystych opaskach, używając do tego tradycyjnego markera wodoodpornego, np. do płyt CD.


Wymiary opaski: (długość: 25cm, szerokość 2.5cm)

Możliwość nadruku: tak
Nadruk cyfrowy (czarny): tak
Nadruk kolorowy: tak
Obszar nadruku: (długość: 13cm, szerokość: 1.9cm)

Opakowanie (1 sztuka w cenie 17.99zł) zawiera 100 sztuk opasek bez nadruku
Przy zamówieniu powyżej 10 opakowań (1.000 opasek) koszt jednostkowy: 15.99zł
Przy zamówieniu powyżej 100 opakowań (10.000 opasek) koszt jednostkowy 14.99zł

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie