Menu
Koszyk

Opaski TYVEK JASNOZIELONY 25mm (100 sztuk)

Opaski TYVEK JASNOZIELONY 25mm (100 sztuk)
Opaski TYVEK JASNOZIELONY 25mm (100 sztuk)
Chwilowo brak
Opaski TYVEK JASNOZIELONY 25mm (100 sztuk)
Opaski TYVEK JASNOZIELONY 25mm (100 sztuk)
Opaski TYVEK JASNOZIELONY 25mm (100 sztuk)
14,63 PLN
10 lub więcej 13,00 PLN
100 lub więcej 12,19 PLN

Dostępne opcje

Opis

Opaski TYVEK z nadrukiem lub bez


Jasnozielone opaski identyfikacyjne na rękę wykonane są z syntetycznego papieru TYVEK, w pełni odpornego na wodę, uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych. Posiadają mocne i trwałe zapięcie perforacyjne, zaopatrzone w solidny klej o właściwościach hipoalergicznych, dzięki czemu opaska jest niemożliwa do przekazania drugiej osobie bez jej trwałego rozerwania lub uszkodzenia.

Dodatkowo każda papierowa opaska TYVEK na rękę z własnym napisem posiada nadrukowany numer seryjny, co czyni ją unikalną samą w sobie i łatwą do zidentyfikowania. Ponadto, istnieje możliwość pisania na czystych produktach, używając do tego tradycyjnego markera wodoodpornego, np. do płyt CD.

Wytrzymałe opaski papierowe TYVEK na rękę z nadrukiem mają uniwersalne zastosowanie. Doskonale nadają się na imprezy, wydarzenia kulturalne, pokazy artystyczno-naukowe, mecze piłki nożnej, koncerty i wiele innych eventów. Ułatwiają sprawną identyfikację uczestników, pozwalają na kontrolę wstępu na imprezę, a także są doskonałym nośnikiem marketingowym.

Nasze produkty mogą Państwo zamówić w wersji z napisami lub bez. Wykonanie z dbałością o najmniejsze detale sprawią, że jako organizator przedsięwzięcia zaprezentujecie się Państwo wiarygodnie i profesjonalnie. Zaletą naszych rozwiązań jest atrakcyjna cena oraz wyjątkowo szybki czas realizacji.

Wymiary opaski: (długość: 25cm, szerokość 2.5cm)

Możliwość nadruku: tak
Nadruk cyfrowy (czarny): tak
Nadruk kolorowy: tak
Obszar nadruku: (długość: 13cm, szerokość: 1.9cm)

Opakowanie (1 sztuka w cenie 17.99zł) zawiera 100 sztuk opasek bez nadruku
Przy zamówieniu powyżej 10 opakowań (1.000 opasek) koszt jednostkowy: 15.99zł
Przy zamówieniu powyżej 100 opakowań (10.000 opasek) koszt jednostkowy 14.99zł

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie