Menu
Koszyk

Nadruk

Nadruk cyfrowy (czarny)

Najtańsza i najszybsza forma nadruku na opaskach TYVEK 19mm oraz TYVEK 25mm. Pomimo swojej prostoty charakteryzuje się perfekcyjną jakością wykonania z uwzględnieniem drobnych szczegółów, np. logotypu Twojej firmy. Opaski TYVEK z wykonaniem druku cyfrowego jesteśmy w stanie wysłać w trybie ekspresowym nawet w dniu otrzymania zamówienia, o ile takowe zamówienie zostanie poprawnie złożone i opłacone do godziny 10:00. Jest to tryb niestandardowy, dlatego prosimy o kontakt mailowy w celu jego wykonania. Warunkiem niezbędnym do wykonania nadruku tego samego dnia jest również sprawne dostarczenie nam prawidłowo przygotowanego pliku do nadruku (jeśli chcesz nadrukować konkretną grafikę) lub przesłanie konkretnego tekstu wraz ze wskazaniem jego czcionki.


Nadruk kolorowy

Równie często wybierana przez naszych klientów forma nadruku na opaskach TYVEK 19mm oraz TYVEK 25mm. Oferujemy możliwość nadrukowania kolorowej grafiki w tonacji RGB, charakteryzującej się identyczną perfekcją wykonania co w przypadku nadruku cyfrowego. Ze względu na gamę i intensywność nadrukowanego koloru, opaski TYVEK z nadrukiem kolorowym wyglądają bardzo prestiżowo i z pewnością przyciągają największą uwagę potencjalnego odbiorcy / klienta / innych uczestników wydarzenia. Zamówienia z nadrukiem kolorowym realizujemy w terminie 1-3 dni roboczych.


JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK DO NADRUKU

Plik graficzny zawierający np. Państwa logotyp lub grafikę powinien być dostarczony w formacie: PDF, EPS, PSD lub PNG (na przezroczystym tle), przygotowany w kolorystyce RGB, w formacie minimum 300 DPI. Jeżeli plik nie spełnia powyższych wymogów, nie będziemy w stanie nadrukować go na zamówionych przez Państwa opaskach z zachowaniem jego barwy i ostrości. Powierzchnię możliwą do zadruku, w zależności od rozmiaru wybranych opasek przedstawiają poniższe grafiki:

Powierzchnia nadruku na opasce TYVEK 19mm
Powierzchnia nadruku na opasce TYVEK 19mm

Powierzchnia nadruku na opasce TYVEK 25mm
Powierzchnia nadruku na opasce TYVEK 25mm

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie