Menu
Koszyk

Dostawa

Wysyłkę złożonych w naszym sklepie zamówień realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, DLH, Inpost, korzystając z opcji PACZKI STANDARDOWEJ z gwarancją doręczenia do klienta do 24 godzin.
Dostawa DHL Dostawa DPD Dostawa Inpost

TERMINY REALIZACJI I DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości opaski identyfikacyjne TYVEK na rękę, mogą Państwo zamówić je za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie znajdują się produkty bez nadruku oraz z nadrukiem cyfrowym: kolorowym lub czarnym. Każda opaska ma numer seryjny, co czyni ją unikatową i jednocześnie łatwą do zidentyfikowania. Do produkcji naszych rozwiązań używamy nowoczesnego papieru syntetycznego TYVEK, dzięki czemu opaski są trwałe, odporne na wodę i zachowują walory estetyczne przez długi czas.

Realizację Państwa zamówienia rozpoczynamy w momencie dokonania płatności za pośrednictwem TPay (kod BLIK, płatność online z wybranego z listy banku, płatność kartą lub za pośrednictwem portfela elektronicznego) – klient indywidualny lub w momencie zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym po opłaceniu faktury proforma – klient firmowy.

Zamówienia na opaski bez nadruku, które zostaną złożone przez Państwa do godziny 10:00, wysyłamy do 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.


Tabela terminu realizacji i wysyłki zamówień na OPASKI TYVEK

Bez nadruku Z nadrukiem
Zamówienie złożone do godz. 10:00 do 24 godzin 1-3 dni robocze
Zamówienie złożone po godz. 10:00 do 48 godzin 2-4 dni robocze

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie