Menu
Koszyk

Dostawa

Wysyłkę wszystkich złożonych w naszym sklepie zamówień realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, korzystając z opcji PACZKI STANDARDOWEJ z gwarancją doręczenia do klienta do 48 godzin.

Za doręczenie przesyłek ze sklepu
www.e-opaski.pl odpowiada General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki.
Dostawa GLS

TERMINY REALIZACJI I DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości opaski identyfikacyjne TYVEK na rękę, mogą Państwo zamówić je za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie znajdują się produkty bez nadruku oraz z nadrukiem cyfrowym: kolorowym lub czarnym. Każda opaska ma numer seryjny, co czyni ją unikatową i jednocześnie łatwą do zidentyfikowania. Do produkcji naszych rozwiązań używamy nowoczesnego papieru syntetycznego TYVEK, dzięki czemu opaski są trwałe, odporne na wodę i zachowują walory estetyczne przez długi czas.

Realizację Państwa zamówienia rozpoczynamy w momencie dokonania płatności za pośrednictwem TPay (kod BLIK, płatność online z wybranego z listy banku, płatność kartą lub za pośrednictwem portfela elektronicznego) – klient indywidualny lub w momencie zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym po opłaceniu faktury proforma – klient firmowy.

Zamówienia na opaski bez nadruku lub z nadrukiem, które zostaną złożone przez Państwa do godziny 11, wysyłamy tego samego dnia firmą kurierską GLS.


Tabela terminu realizacji i wysyłki zamówień na OPASKI TYVEK

Bez nadruku Nadruk cyfrowy (czarny),
nakład do 5.000 szt.
Nadruk cyfrowy (czarny),
nakład powyżej 5.000 szt.
Nadruk kolorowy
Zamówienie złożone do godz. 11:00 ten sam dzień roboczy ten sam dzień roboczy następny dzień roboczy 2 dni robocze
Zamówienie złożone po godz. 11:00 następny dzień roboczy następny dzień roboczy 2 dni robocze3 dni robocze

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie