Menu
Koszyk

Aktualności

Wykonywane z nowoczesnego papieru syntetycznego opaski identyfikacyjne na rękę TYVEK z napisem stanowią sprawdzone rozwiązanie na imprezy, a także różnego rodzaju wydarzenia masowe. Mogą pełnić funkcję biletów na koncert, mecz piłki nożnej, widowisko artystyczne, wejściówek na basen czy do klubu muzycznego. Niewątpliwie są to produkty o uniwersalnym zastosowaniu, które pozwalają na sprawną identyfikację uczestników i dodatkowo doskonale sprawdzają się jako skuteczny nośnik marketingowy.

Jeśli szukają Państwo informacji na temat tych coraz popularniejszych rozwiązań imprezowych, zachęcamy do zapoznania się z artykułami dostępnymi w dziale aktualności. Zastanawiają się Państwo, czy opaska TYVEK na rękę z własnym napisem może zostać podrobiona? Jeśli tak, jak zminimalizować ryzyko jej sfałszowania? Czy ta popularna forma identyfikacyjna sprawdzi się w kurorcie wypoczynkowym? To tylko przykładowe pytania, na które znajdziecie Państwo odpowiedź właśnie w tym miejscu.

W dziale aktualności zamieszczamy również najistotniejsze informacje z życia naszej firmy oraz oferowanych wyrobów. Zachęcamy także do odwiedzenia strony e-opaski.pl na portalach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy do lektury!

03 cze Jak uniknąć podrobienia opasek TYVEK
pawel 0 311
Opaski na rękę TYVEK to idealny produkt pełniący funkcję biletów na koncerty i imprezy sportowe, wejściówek na basen, aquaparku, do klubu muzycznego czy wszelkiego rodzaju zabezpieczenia i możliwości identyfikacji gości podczas organizowanego wydarzenia. Nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie dziesiątki firm posiadają w swojej ofercie opask..
26 maj Wakacje, obiekty wypoczynkowe i opaski na rękę
pawel 0 267
Wakacje coraz bliżej! Ten długo wyczekiwany i upragniony przez nas wszystkich czas pomału napawa nas optymizmem. Słoneczna Italia? Grecja? Wyspy Kanaryjskie? A może nasze polskie morze lub mazury? Sposobów i miejsc spędzenia urlopu jest wiele. Cel jest za to jeden - wypocząć, odetchnąć od pracy i spędzić czas z rodziną. Tegoroczne lato zapowiada si..
19 maj Opaski na rękę w czasach pandemii
pawel 0 238
Z całą pewnością czasy pandemii COVID-19 przyczyniły się do spadku obrotu i zamówień w wielu branżach, u niektórych powodując nawet konieczność zamknięcia ich biznesów po wielu latach owocnej działalności. Według danych Głównego Urzędu statystycznego branża eventowa obejmuje ponad 38 tysięcy firm w Polsce. Od początku trwania pandemii na zawieszeni..
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie