Menu
Koszyk

Aktualności

03 cze Jak uniknąć podrobienia opasek TYVEK
admin 0 101
Opaski na rękę TYVEK to idealny produkt pełniący funkcję biletów na koncerty i imprezy sportowe, wejściówek na basen, aquaparku, do klubu muzycznego czy wszelkiego rodzaju zabezpieczenia i możliwości identyfikacji gości podczas organizowanego wydarzenia. Nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie dziesiątki firm posiadają w swojej ofercie opask..
26 maj Wakacje, obiekty wypoczynkowe i opaski na rękę
admin 0 74
Wakacje coraz bliżej! Ten długo wyczekiwany i upragniony przez nas wszystkich czas pomału napawa nas optymizmem. Słoneczna Italia? Grecja? Wyspy Kanaryjskie? A może nasze polskie morze lub mazury? Sposobów i miejsc spędzenia urlopu jest wiele. Cel jest za to jeden - wypocząć, odetchnąć od pracy i spędzić czas z rodziną. Tegoroczne lato zapowiada si..
19 maj Opaski na rękę w czasach pandemii
admin 0 66
Z całą pewnością czasy pandemii COVID-19 przyczyniły się do spadku obrotu i zamówień w wielu branżach, u niektórych powodując nawet konieczność zamknięcia ich biznesów po wielu latach owocnej działalności. Według danych Głównego Urzędu statystycznego branża eventowa obejmuje ponad 38 tysięcy firm w Polsce. Od początku trwania pandemii na zawieszeni..
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie